Головна » Відео » жахи » Суінні Тодд: демон-перукар із Фліт-стріт / Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street (2007) українською безкоштовно онлайн без реєстрації

Суінні Тодд: демон-перукар із Фліт-стріт / Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street (2007) українською

Колись в Лондоні жив молодий і наївний цирульник Бенджамін Баркер. Він був одружений на чарівній жінці на ім'я Люсі, яка народила йому таку ж чарівну дочку. На його біду, красу його дружини також оцінив суддя Терпін - і відправив Бенджаміна Баркера на довічну каторгу, щоб без перешкод оволодіти його дружиною. 
П'ятнадцять років опісля Баркер біжить з каторги, під ім'ям Суінні Тодда дістався до Лондона - і не знайшов у себе вдома ні дружини, ні дочки. Місіс Ловетт, хазяйка маленької пекарні поверхом нижче, що спочатку не впізнала його, розповіла йому його власну історію. Тодд був знищений і присягнувся страшно помститися своїм кривдникам - судді Терпіну і Бемфорду, який допомагав судді в його брудних справах. За порадою місіс Ловетт, він повернувся до свого колишнього ремесла - знову став цирульником в надії коли-небудь прийняти в себе в закладі суддю і убити його.


Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Суінні Тодд: демон-перукар із Фліт-стріт / Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street (2007) українською

Деталі

  • Переглядів: 264
  • Доданий: 02.05.2013
  • Категорія: жахи