Головна » Відео » мультфільми » Монстри проти чужих / Monsters vs Aliens (2009) українською безкоштовно онлайн без реєстрації

Монстри проти чужих / Monsters vs Aliens (2009) українською

Іноді на весіллях трапляються невеличкі неприємності. Для Сюзан такою неприємністю виявилося потрапити під багатотонний метеорит. Речовина всередині брили наділила її надсилою і гігантським ростом. Військові структури її відловили, приспали і відправили на секретну базу, на якій вже коротали час четверо монстрів. 

Як виявилося, за речовиною, що потрапили в Сюзан і званим квантоніем, полює Чотириокий інопланетянин Галактазар, який надіслав величезного робота для його вилучення. Щоб побороти сталеве чудовисько, вирішено було випустити проти нього монстрів. Робот переможений, і Галактазару доводиться особисто прибути за квантоніем на Землю. 

Галактазар забирає на свій корабель Сюзан, вилучає з неї квантоній, внаслідок чого вона повертається до своїх колишніх розмірів. Далі інопланетянин хоче заселити Землю своїми клонами. Цим часом монстри висаджуються на корабель, звільняють Сюзан і зламують головний комп'ютер, що запускає механізм самознищення НЛО. У фінальній битві між Галактазаром і Сюзан остання знову знаходить силу і зростання, поглинувши квантоній, і рятує себе і монстрів. Корабель знищений, Земля врятована, а п'ятірку чекає нове завдання там, де Сюзан мріяла побувати - в Парижі.


Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Монстри проти чужих / Monsters vs Aliens (2009) українською

Деталі