Головна » Відео » бойовики » Голодні ігри / The Hunger Games (2012) DVDRip українською безкоштовно онлайн без реєстрації

Голодні ігри / The Hunger Games (2012) DVDRip українською

«Голодні ігри» - це захоплюючий і динамічний фантастичний бойовик в основу якого покладено сюжет однойменної книги Сьзенн Коллінз, що побачила світ не так давно, в 2008 році.
Варто відзначити, що над письменниця також працювала над створенням сценарію до фільму і брала участь у підборі акторів на провідні ролі. Тим, хто не знайомий з даною книгою, також рекомендуємо її прочитати, щоб порівняти побачене з прочитаним.
Кінострічка описує глядачеві фантастичне майбутнє, в якому ньому місця порожнім емоціям, ледачим марень і дрібним образам. Життя головної героїні Кітнісс і її родини підпорядкована єдиній меті - вижити за всяку ціну і зберегти сім'ю у що б то не стало. До влади прийшли деспотичні лідери і вони влаштовують в своїй країні показові жорстокі ігри на виживання, які транслюють по телебаченню на весь світ.
У світі майбутнього панує хаос і голод, люди звикають «споживати видовища замість хліба», і щоб заглушити соціальні невдоволення, влада створює все більш захоплюючі і від того більш криваві і жахливі видовища.
Ім'я молодшої сестрички оголошують у списку нових учасників щорічних ігор. Щоб врятувати 12 літню сестру, героїня Дженіфер Лоуренс відправляється на реаліті-шоу добровольцем.
Учасників ігор, переляканих, озлоблених і втратили надію дітей від 12 до 18 років, вибирає жереб і на цей раз він випадає юною чарівною дівчині Кітнісс і Піту, який потай з самого дитинства закоханий у дівчину.
Тепер доля змушує молодих людей стати ворогами і одному умертвити іншого. Всього учасників Голодних Ігор двадцять чотири, а переможцем стане тільки один. Тепер належить чудове і жорстоке видовище, заради якого і затіваються ці Ігри.
Фільм всього лише за перші три тижні свого існування, встиг зібрати більше 400 млн касових зборів у світі і трохи менше 300 млн у себе на батьківщині, в США.
Актриса, що зіграла головну роль і в свої 21 рік отримала номінацію на премію Оскара викликала шквал захоплень не тільки серед глядачів підлітків, але і у більш просунутих кіноманів зі стажем. Багато критики відзначають, що саме гра Дженніфер Лоуренс допомогла фільму вийти з кліше підліткового кіно і знайти риси повноцінного сімейного блокбастера.


Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Голодні ігри / The Hunger Games (2012) DVDRip українською

Деталі

  • Переглядів: 329
  • Доданий: 23.05.2013
  • Категорія: бойовики